Technická příprava nabídek m/f/i

From the biggest chunk to the smallest grain, we see every challenge as an opportunity. Schenck Process vibratory screening equipment withstands the toughest conditions, from ore extraction to the steel, cement, and pit and quarry industries.

 

 

Schenck Process právě hledá kolegu na pozici Technická příprava nabídek. Na této pozici budete zodpovědní za přípravu nabídkek dle požadavků a potřeb klienta z hledsika technického, finančního a časového. Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci a máte zkušenost s přípravou nabídek ve strojírenství, pošlete nám svůj životopis na pcz-hr@schenckprocess.com.

Technická příprava nabídek m/f/i

CO OČEKÁVÁME:

Do našeho 4 členného týmu chceme přibrat technicky zaměřeného kolegu s chutí řešit technické problémy, používat selský rozum a hledat s klienty řešení jejich požadavků. Musíte být schopni ovládat MS Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCad, řídit auto, číst výkresy a na rozumné úrovni komunikovat anglicky. Očekáváme silnou vnitřní motivaci, ochotu se opřít do práce, pomáhat ostatním, proaktivitu a chuť rozvíjet sebe i zadané úkoly.

CO BUDETE DĚLAT:

Obsahem práce není objíždění a hledání nových zákazníků, ale hledání řešení pro klienty. Snažíme se vždy určit technický koncept na základě požadavků zákazníka a naší odbornosti. Součástí odpovědnosti je příprava textu nabídky, kalkulace nákladů a návrh prodejní ceny a základního časového harmonogramu projektu. Jednáme se subdodavateli, vedeme technická jednání a často mluvíme se zákazníky nebo kolegy odpovědné za určené trhy nebo lokace. Cestování pro podporu návrhu může nárazově zabrat až 20% pracovního času.

 
you can make processes work

Schenck Process is a global technology and market leader in applied measuring technology. With over 2,500 employees around the globe and companies in 22 countries on all five continents, the Schenck Process Group has a turnover of approx. €550 million.

Schenck Process s.r.o. is headquartered in Prague, has a production site in Jeneč and employ around 80 people. Core competences and capabilities are products/systems for the resource processing in the cement, steel, transport and power industries. Besides, Czech unit operates as a center of competence for alternative fuels.

Simona Barova | Schenck Process s.r.o. | Na hurce 1041/2, 161 00 Praha 6 | T +420 233 094 111 | pcz-hr@schenckprocess.com | www.schenckprocess.cz